STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Budujemy carty ...
Sampler do c-6 ...
Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...

(41)
(17)
(3)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
FELIETONY 


WAGARY 2005   Rankiem, 21 kwietnia 2005, czując ogromną niechęć pójścia do szkoły, postanowiłem wybrać się na wagary. Jak co dzień, o 6.10 wyszedłem z domu nie wzbudzając podejrzeń ze strony rodziców, którzy nie mają ze mną łatwiego życia :-/ Jednocześnie zastanawiałem się nad planem wagarów. Zdecydowałem, że urządzę sobie wycieczkę do Krakowa.

   Po przyjechaniu do Katowic przesiadłem się do autobusu do Chrzanowa. W okolicach Jaworzna-Byczyny do pojazdu weszła kontrolerka. Dwóm chłopakom siedzącym obok mnie i nie mającym biletu zaleciła opuszczenie pojazdu, lecz ci nie posłuchali jej rady. Dalsza podróż przebiegła bez ingerencji "służb specjalnych" :-) Około godziny 11.10 dotarłem do Chrzanowa. Spoglądając na rozkład jazdy przy dworcu PKS zauważyłem, że autobus do Krakowa mam dopiero za 40 minut. Postanowiłem urozmaicić sobie ten czas przejażdzką na trzebiński dworzec PKP :-] Następnie udałem się na chrzanowski dworzec PKS, na który 10 minut później podjechał autobus w stronę Krakowa.

   Niemal godzinną podróż spędziłem w mało komfortowych warunkach - pozycji stojącej. Z krakowskiego Dworca Głównego skierowałem się na przystanek obok Politechniki Krakowskiej zobaczyć, o której godzinie mam autobus powrotny. Po analizie rozkładu jazdy wybrałem kurs, który odbędzie się za trzy godziny. Zdecydowałem, że spędzę ten czas zwiedzając miasto, ze szczególnym naciskiem na testowanie miejskich autobusów :-) Na pierwszy ogień poszła linia nr 515. Sposób jazdy kierowcy i tłok w autobusie zmusiły mnie do opuszczenia pojazdu już na następnym przystanku. Przesiadłem się na dobrej klasy, przegubowy autobus firmy Scania jadący w kierunku Dworca Głównego. Po chwili 3 oficerów tutejszych "służb specjalnych" zajęło swoje pozycje i zaczęli czynić swoją powinność. Widok pokaźnego kanara idącego w moim kierunku wywołał u mnie mieszane uczucia, bowiem podróżowałem na katowickim bilecie. Ten jednak słusznie zauważył, że ten bilet nie jest "nasz z Krakowa" i udał się w stronę wyjścia wykrzykując (a właściwie wyćwierkując ;-]) do kierowcy słowo "dzięki".

   Gdy dotarłem na dworzec postanowiłem, że następnym etapem wycieczki będzie przejażdzka do portu lotniczego na Balicach. Liczyłem na komfortową jazdę nowoczesnym autobusem. Nie przeliczyłem się. Podróż przebiegła przyjemnie, także pod względem wizualnym. Na Balicach do wozu weszła pewna dziewczyna. Miała może 11-12 lat. Stanęła sobie obok mnie. W tym momencie akcja mojego serca została zatrzymana. Bo jakie inne uczucie może się pojawić będąc w bliskim kontakcie z młodą, długowłosą, ciemny blond pięknością? Niestety, owa dziewczyna wyszła cztery przystanki dalej i pozostał pewien niedosyt :-( Kilka minut później byłem już na balickim lotnisku. Stan emocjonalny uniemożliwił mi bliższe poznanie krakowskiego portu lotniczego i tym samym kursem udałem się do Centrum Krakowa. W drodze powrotnej w autobusie był okropny tłok i jeden facet użalał się (!!!) na jakość podróży autobusami MPK Kraków. Moim zdaniem nie ma na co narzekać. Autobusy są czyste i dobrej klasy, a tłoki nie powinny być niczym dziwnym w każdym większym mieście w godzinach południowych.

   Z Dworca Głównego zafundowałem sobie przejażdzkę tramwajem, którego nie powstydziłby się nawet warszawski Ursynów. Podróż na przystanek obok Politechniki Krakowskiej, która była ostatnim etapem moich wojaży po Krakowie postanowiłem odbyć pieszo.

   Nieco po godzinie 16.00 dotarłem na miejsce. 10 minut później miałem autobus do Chrzanowa. Tym razem jazda przebiegała w pozycji siedzącej. Około 17.10 byłem na chrzanowskim dworcu autobusowym, gdzie o 17.21 miałem autobus do Katowic.

   Dochodziła 20.30, gdy pojawiłem się w domu. Na pytanie w stylu "Powiedz stary, gdzieś ty był", odparłem: "Na wycieczce". Na wycieczce, której jeden element szczególnie utkwił mi w pamięci i która z pewnością zostanie powtórzona.

   Z pozdrowieniami dla Cactusa i reszty ludzi z bliskiego wschodu...Autor:
Data realizacji:
Data publikacji:
Data modyfikacji:
Pierwsza publikacja:Kiler (Apidya)
24.4.2005
17.1.2006
-
Filety on-line

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ#1Dzień 18-1-2006godz.09:18:47Autor: Kisiel
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Killer ile ty masz wiosen??

#2Dzień 18-1-2006godz.09:20:12Autor: Bóbr
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Heej, writnij jakiegoś maila lub snaila

#3Dzień 18-2-2006godz.12:06:36Autor: Provee
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Toż to pedofilia jakaś chyba..

#4Dzień 15-9-2006godz.07:44:59Autor: Corwin
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Zaraz, mam nadzieje, ze to nie ty Michal (Killer) tylko jakis inny Kiler przez jedno "l"

#5Dzień 15-9-2006godz.17:18:40Autor: Reiter
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   To nie ten Killer z Tarnowskich Gór, o którym myślisz.

Instrukcja używania systemu komentarzy    

 1. W polu "Podpisz się" umieszczasz swoje Imię, Nazwisko albo Pseudonim używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp.
  Tagi HTML są nieaktywne.
 2.    
 3. W polu "Wpisz treść" umieszczasz komentarz używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp. Klawisz ENTER tworzy nowy akapit.
  Tagi HTML są aktywne. Możesz:

 4.    Możliwość:

  Komenda:

  Przykład:

     a.   Pogrubić tekst: <B></B> Pogrubiony
     b.   Pochylić tekst: <I></I> Pochylony
     c.   Podkreślić tekst: <U></U> Podkreślony
     d.   Stworzyć indeks górny: <SUP></SUP> Indeks górny
     e.   Stworzyć indeks dolny: <SUB></SUB> Indeks dolny
      f.   Użyć czcionki maszynowej: <TT></TT> Czcionka maszynowa


  Adresy URL wpisujemy w postaci http://nazwastrony.pl, ftp://nazwastrony.pl.
  Adresy email wpisujemy w postaci nazwa@nazwa.pl.
  Adresy Gadu-Gadu wpisujemy w postaci gg:1234567 (bez spacji).

  Proszę pamiętać o domykaniu otwartych tagów.
  Przed naciśnięciem przycisku Komentuj, zaznacz checkboks przy jego prawym boku.

Podpisz się:

Wpisz treść:

   wyślij mój komentarz    ukryj mój adres IP