STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Budujemy carty ...
Sampler do c-6 ...
Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...

(32)
(17)
(3)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
UNDERGROUND 


ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE   Poniżej kilka konwersji najpopularniejszych polskich piosenek. Gratka dla ludzi lubiących sobie podczas party troszeczkę pośpiewać.

AGNIESZKA SSAŁA MEGO ORZESZKA.

   Było ciepłe lato, choć czasem padało, dużo wódy się piło i trawę jarało. Tak zaczęła się wakacyjna przygoda, ona była kurwą i była niedroga. Zakochani przy świetle księżyca się jebali, ona zamolona on pikietę jej walił. Tak mijały tygodnie, lecz rozstania nadszedł czas. Zawsze mówił jedno zdanie, "Choć kochanie na ruchanie". Ostatniego dnia tych pamiętnych wakacji, zapierdalał ją namiętnie w męskiej ubikacji i przysięgli przed sobą miłość wzajemną, że za rok się spotkają i na zawsze pierdolić się będą.

Ref. Agnieszka ssała mego orzeszka. x4

   Tęsknił za nią i pisał do niej listy miłosne, kapucyna walił jesienią, zimą, wiosną, nie wytrzymał do wakacji postanowił ją odwiedzić, bo nie dostał już dawno od niej żadnej odpowiedzi. Gdy przyjechał do jej domu to jej tam nie było, kiedy ujrzał pusty pokój to strasznie go wkurwiło, lecz za chwilę do pokoju matka się wjebała, swą pizdeczką wygoloną jak śniadanie na talerzu mu podała.

Ref. Agnieszka ssała mego orzeszka. x4

   Zapierdalał on mamuśkę całymi godzinami, jego chuj był wszędzie, nawet między jej cycami. Pierdolili się ostro w kiblu i w ogrodzie, ona była podniecona pamiętała też o lodzie. Tak się stało, że przypadkiem Aga się zjawiła, ucieszyła się ogromnie, gdy ich razem zobaczyła. Gdy do łóżka się wjebała za kutasa go złapała i swoją zręczną rączką w prawo-lewo jemu poruszała.

Ref. Agnieszka ssała mego orzeszka. x4

CYCOLINA.

   Gdy się pojawiasz na szklanym ekranie, znów czepię konia i dobrze mi tak. Zerżnąłbym ciebie tu na tapczanie, kurwo z reklamy wyrucham cię tak.

Ref. Siabada, siabada ooough mydełko fa. A, ach ty i ja uuu mydełko fa.

   Sam ci namydlę mydełkiem fa, twoją wielką dupę siabaddabada. Potem pojadę ciebie w kakao. Ty będziesz krzyczeć "Ciągle mi mało!".

Ref. Siabada, siabada ooough mydełko fa. A, ach ty i ja uuu mydełko fa.

   Jesteś najlepszą świnią TV. Moją cycoliną i moją miss. Jeśli zapragniesz mego kutasa mrugnij mi okiem, to będziemy hasać.

Ref. Siabada, siabada ooough mydełko fa. A, ach ty i ja uuu mydełko fa.

   Chcę ci namydlić całe twoje ciało. By było ślisko, by pierdolić cię w kakao. Jeśli się lubisz ruchać od tyłu, daj tylko sygnał, a będzie miło.

Ref. Siabada, siabada ooough mydełko fa. A, ach ty i ja uuu mydełko fa.

   Spermy mam dużo na całe twoje ciało. No i na deser zleję ci się w małą. Będzie ci dobrze, kurewsko miło. Odpierdolimy cudowną miłość.

Ref. Siabada, siabada ooough mydełko fa. A, ach ty i ja uuu mydełko fa. x2

MA KUTASA PO KOLANA.

   Mój przyjacielu byłeś mi naprawdę bliski. Mój przyjacielu, podniecałeś mnie. Kupiłem Durex, Durex kondony, chciałem wyruchać cię na balkonie, lecz ty się bałeś, no bo wiedziałeś przecież że. Ja mam kutasa, mam kutasa po kolana i jak mi stanie każdy facet boi się, lecz ty się nie martw, mój przyjacielu, wyrucham ciebie, tak bez problemu. Mam wazelinę i kondonów cały pęk.

Ref. Więc zapinam, zapinam, zapinam dupę twą, owłosioną, spoconą kurwa lubię to. Zapierdalam, podpalam czuję wreszcie to. Zajebiście mi, bo ruchałem całą noc. x2

   Wszystkie pedały jedna wielka to rodzina. Mój przyjacielu, ty należysz teraz do niej. I masz kutasa po kolana. Ruchasz frajerów aż do rana. Pamiętaj stary, że my pedały się kochamy. Mój przyjacielu byłeś mi naprawdę bliski. Mój przyjacielu pierdoliłem cię w kakao. Dałem ci auto, swą limuzynę, dałem ci miłość, tak jak dziewczynie i także dałem nową chorobę zwaną AIDS.

Ref. Więc zapinam, zapinam, zapinam dupę twą, owłosioną, spoconą kurwa lubię to. Zapierdalam, podpalam czuję wreszcie to. Zajebiście mi, bo ruchałem całą noc. x2

KOLOROWE MAJTECZKI.

   Kiedy spojrzę za siebie, w tamte lata co minęły. Tyle lasek wydymałem. Forsę diabli wzięli. Teraz siedzę w ciemnej celi. Nie ma żadnych okien. Wyruchali mnie chłopaki. Nie chodziłem tydzień potem. No i było mi żal.

Ref. Kolorowych majteczek. I mokrych cipeczek. Cycuszków jędrnych. Pośladków wypiętych. Dymania do rana. Zabawy i chlania. I nawet kaca. Który ciągle wracał.

   Wreszcie wszystko się skończyło. I nie marzę już o laskach. Teraz ciągle pod prysznicem. Komuś laskę trzaskam. Dupa ciągle mocno boli. Nie chce się zagoić. Gdy zostałem miss parteru. Nie mam życia w tym więzieniu. I najbardziej mi żal.

Ref. Kolorowych majteczek. I mokrych cipeczek. Cycuszków jędrnych. Pośladków wypiętych. Dymania do rana. Zabawy i chlania. I nawet kaca. Który ciągle wracał. x3

KONIK WCHODZI MI MIĘDZY NOGI.

   Za rok może dwa, zobaczy mnie świat i będę bogata i sławna. Nakręcimy film i ja będę w nim, pierdolić się z tobą jak gwiazda. Jebanie ma sens, bo ruchać się chce, jeszcze mi za to zapłacą, bo kurwa to ja jebana psia mać, więc rżnij mnie do utraty tchu.

Ref. Konik, wchodzi mi między nogi. Twardy i długi, między me uda, wchodzi i mocno pierdoli. Konik, kiedy wreszcie się spuści? Zleje się we mnie i tak namiętnie, wezmę go znowu do ust.

   Szesnaście mam lat i kocha mnie świat, wsadziłam se silikon w cyce. I już cały świat, pod nogi mi padł, pierdolą mnie całe dzielnice. Wibrator i pęć, guruje mą chęć i wsadzam go codziennie w dupę. Bo kurwa to ja, jebana psia mać, więc rżnij mnie do utraty tchu.

Ref. Konik, wchodzi mi między nogi. Twardy i długi między me uda, wchodzi i mocno pierdoli. Konik, kiedy wreszcie się spuści? Zleje się we mnie i tak namiętnie, wezmę go znowu do ust. x2

SPADŁAŚ NA DNO.

   Nie mów nic. Zabawa trwa. Ja ci spuszczam się na twarz. Zdarty kurwy głos krzyczy "Ruchaj mnie co noc!".

Ref. Spadłaś na dno. Kurwo na dno. x2
W gęstym łonie mendy śpią. Gryzły mnie przez cały dzień, a ty liżesz cipkę mą i podniecasz się.
Spadłaś na dno. Kurwo na dno. x2

   Tak niewiele trzeba ci, żeby ruchać się codzień. Brudne lachy ssać i pędzlować się codzień.

Ref. Spadłaś na dno. Kurwo na dno. x2
W gęstym łonie mendy śpią. Gryzły mnie przez cały dzień, a ty liżesz cipkę mą i podniecasz się.
Spadłaś na dno. Kurwo na dno. x10

BIERZE MI DO UST.

   Stoję na ulicy z nią, trzymam ją za biust, ona klęka na kolana, bierze mi do ust. Głośno mówię "Mała wstań!", bo ci rozpierdoli krtań.

Ref. Tam, tam, tam, ta, tara, tara, tam. x4

   Potem go wyjęła z ust. Opadł, ale wstał. Szybko ściąga spodnie swe, chce bym ją ruchał. Szybko się wygięła w pół. Kładzie cycki swe na stół.

Ref. Tam, tam, tam, ta, tara, tara, tam. x4

   Energicznie wchodzę w nią, cipka mokra jest. Ona mówi bym ją, rżnął i że kurwą jest. Po tych słowach spuszczam się. Bardzo dobrze robię jej.

Ref. Tam, tam, tam, ta, tara, tara, tam. x4

SYFA JUŻ MAM.

   Na życie patrzysz bez emocji. Pod budką z piwem spędzając czas. Jesteś gotowa w dzień czy w nocy, za jedno piwo wystawiać zad. Ktoś kiedyś złapał coś od ciebie, a potem mocno obił ci ryj. Wcześniej wyruchał cię nie wiedząc, że jesteś chora na syfiliz.

Ref. Syfa już mam. x2 Nie wyleczę się już nigdy z tego. Nie dam rady. Nie mam szans.

   Ty miałaś mendy od dzieciństwa. Dawałaś wszystkim, kto tylko chciał. Ty tylko jedna w okolicy, pobiłaś rekord w robieniu pał. Aż zjawił się ten jeden głupi, który nie wiedział, że kurwę ma. A potem szybko cię poślubił i zachorował, a potem zmarł.

Ref. Syfa już mam. Syfa już mam. Nie wyleczę się już nigdy z tego. Nie dam rady. Nie mam szans. x4

JADĄ KURWY.

   Jadą kurwy do Warszawy by w burdelach dymać się. Na ulicach się pierdolić i na dworcach PKP. Bez biletu za to z wódą, żeby kurwić się bez łez. Dawać dupy, gdzie się uda. Robić lachę cały dzień.

Ref. Jadą kurwy z daleka, z Moskwy, z Mińska, Kijowa, konduktorze łaskawy, ruchaj aż do Warszawy. x2

   I szukają już frajera, który jedzie gdzieś przez kraj. Nie umyty się rozbiera, zapierdala jedną z pań. Czarne włosy i pizda ruda co do kurwy grane jest? To peruka jej się zsuwa na przystanku PKP.

Ref. Jadą kurwy z daleka z Moskwy, z Mińska, Kijowa, konduktorze łaskawy, ruchaj aż do Warszawy. x2

   Tuż za rogiem w jakimś rowie zapierdalał kurwę ktoś. Nie zapłacił, stracił nogę dostał wpierdol i ma dość. Jadą kurwy do Warszawy by w burdelach dymać się. Na ulicach się pierdolić i na dworcach PKP.

Ref. Jadą kurwy z daleka z Moskwy, z Mińska, Kijowa, konduktorze łaskawy ruchaj aż do Warszawy. x2

PIEPRZYĆ Z TOBĄ CHCIAŁBYM SIĘ.

   Zadzwoniłem w środku lata, chociaż byłaś małolata już kiedyś pierdoliłem cię. Dzisiaj sobie pomyślałem lato zbliża się więc chciałem powtórzyć z tobą jeszcze raz to co wtedy.

Ref. Pieprzyć z tobą chciałbym się ty kurwo, szmato. Pieprzyć z tobą chciałbym się, chuj w dupę za to. Pieprzyć z tobą chciałbym się, tylko we dwoje. Pieprzyć z tobą chciałbym się. x2

   Daj sie skusić u mnie w domu na ruchanie po kryjomu będę cię pieprzył aż po świt. Chciałbym też w księżyca blasku leżeć z tobą w ciepłym piasku chuja do dziurki wkładać ci tak jak wtedy.

Ref. Pieprzyć z tobą chciałbym się ty kurwo, szmato. Pieprzyć z tobą chciałbym się chuj w dupę za to. Pieprzyć z tobą chciałbym się tylko we dwoje. Pieprzyć z tobą chciałbym się. x4

WYDYMAM CIĘ W JAPĘ.

   I co ja robię tu? Co ty kurwa robisz? Zdejmnij te ciuchy, umyj szybko dupę, będziem się pierdolić. Co się gapisz tak? O co kurwa chodzi? Chce mi się dymać, kurwo nie rozumiesz, chcę cię wypierdolić.

Ref. Wydymam cię w japę, później w dupę. Na koniec obliżesz laskę mą. Potem obciągniesz mego fiuta, bo z ciebie niezły lachociąg.

   I kurwa czego chcesz? Czego kurwa szukasz? Mówiłem ci byś szybko wzięła w gębę mego fiuta. Wpierdalaj spermę mą. Wyliż moją dupę. Nie będę więcej ci powtarzał po co jesteś tutaj.

Ref. Wydymam cię w japę, później w dupę. Na koniec obliżesz laskę mą. Potem obciągniesz mego fiuta, bo z ciebie niezły lachociąg.

   Mówiłem kurwa ci, żebyś się umyła i owłosioną swoją czarną pizdę trochę wygoliła. I nie mam siły już więcej ci tłumaczyć, że jesteś zwykłą kurwą, lachociągiem do robienia lasek.

Ref. Wydymam cię w japę, później w dupę. Na koniec obliżesz laskę mą. Potem obciągniesz mego fiuta, bo z ciebie niezły lachociąg.

RŻNIJ SIĘ ZE MNĄ.

   Myślisz może, że więcej coś znaczysz, bo masz cyce ogromne jak sklep. Twoje miejsce na ziemi tłumaczy, to że ciągle pierdolić się chcesz. Są tacy, to nie żart, dymają cały czas.

Ref. Rżnij się ze mną. x4

   Ciągniesz laskę najlepiej na mieście, chociaż zębów niektórych ci brak. Jesteś chyba najlepsza na świecie. Łykasz spermę jak Fantę czy Sprite. Są tacy, to nie żart, dymają cały czas.

Ref. Rżnij się ze mną. x4

   Myślisz może, że więcej coś znaczysz, bo masz cyce ogromne jak sklep. Twoje miejsce na ziemi tłumaczy, to że ciągle pierdolić się chcesz. Są tacy, to nie żart, dymają cały czas.

Ref. Rżnij się ze mną. x4Zebrał:
Data realizacji:
Data publikacji:
Data modyfikacji:
Pierwsza publikacja:Kiler (Apidya)
-
22.4.2003
-
Filety on-line

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ#1Dzień 23-10-2004godz.15:34:33Autor: Milka
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Eeeee... nieźle zboczone.... Wojtkowi Kowaczowi by się podobało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D pozdro Wojtuś!!!

#2Dzień 25-10-2004godz.18:44:35Autor: Kisiel/Icon
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Kuśwa może ktoś to bardziej ztonuje bo na karaoke NP10.0 za ostre jak myśle :)

#3Dzień 26-10-2004godz.20:57:04Autor: Reiter
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Gdzie tam, mogę to Wam zaśpiewać na party :> Hihi! Ale i tak nic nie przebije "Lokomotywy". To mój ulubiony kawałek. Buch, buch !

#4Dzień 19-11-2004godz.19:19:38Autor: Itty
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Slyszalam to jak jechalam stopem...jeeze jak sie balam...

#5Dzień 3-2-2005godz.18:21:43Autor: Mały wstręciuch
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   To jest zaje***te !!! 3/4 stąd znam!!!

#6Dzień 11-3-2005godz.19:19:04Autor: Ktos
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Niezle kawaki moze ktos wkoncu napisze cos wiecej bo to ciagle malo

#7Dzień 11-4-2005godz.18:36:58Autor: LOL
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Mam te wszystkie utwory na kompie i codziennie ich słucham :)

#8Dzień 15-4-2005godz.02:43:53Autor: Brak blendow
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Hej gdzie moge je downlodowasz sorry za moje blende ale ja jestem z kanady

#9Dzień 15-4-2005godz.13:26:46Autor: Anonim
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   To możesz udostępnić w emulku albo w edonkey2k ???

#10Dzień 18-4-2005godz.15:25:02Autor: Aldonzo
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Huju zajebałes mi piosenki wykombinowałem to z kumplami 7 lat temu

#11Dzień 18-4-2005godz.15:26:28Autor: Amwejek
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Ej kurwa robiłem te utwory pare latek temu z kumplem co to kurwa pogwałcono moją prywatność

#12Dzień 18-4-2005godz.15:27:12Autor: Anonim
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   To utwory mojego kumpa nma moich oczach sam to tworzył

#13Dzień 19-4-2005godz.08:29:19Autor: K.
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Prosze o wykasowanie hujów łącznie z moimi... Widać popularność wzrasta :)

#14Dzień 29-4-2005godz.16:41:52Autor: Znawca
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Zajebiste

#15Dzień 17-5-2005godz.19:06:58Autor: Ramzes
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Dobre

#16Dzień 17-5-2005godz.19:08:07Autor: Pulpet
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   To jest zajebiste

#17Dzień 31-5-2005godz.16:06:43Autor: Cipeczka
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Spoko ale ja i tak lepiej potrafie robic z siebie kurwe niz w tych tekstach

#18Dzień 1-7-2005godz.13:29:16Autor: Martyna
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Yty

#19Dzień 5-7-2005godz.10:28:30Autor: Brzoza
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Skąd to można zrzucic :-) ??

#20Dzień 13-7-2005godz.12:28:07Autor: Kamil
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   A Gdzie można ściągnąć t ą piosenkę Agnieszka ssała mego ożeszka????

#21Dzień 22-7-2005godz.21:24:48Autor: Ona
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Na jakiej stronce moge ściągnąć te piosenki ???

#22Dzień 24-7-2005godz.15:43:41Autor: Bejbe :D
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Wpisz w kaazie DJ łysy i wyszuka wszytskie piosenki . Pozdro. Co za ro dostane ???

#23Dzień 25-8-2005godz.12:22:30Autor: ***
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Te piosenki wwyztski ma Dj Lysy . Wystarczy wpisac w Emule dC++ itd dj Lysy i bedziecie miec ;p

#24Dzień 29-9-2005godz.13:58:04Autor: Anonim
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Http://www.humor.mocny.c om/2,download ---> pare utworkow jest POZDRO

#25Dzień 19-5-2006godz.21:54:13Autor: Anonim
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Zajebiste

#26Dzień 23-5-2006godz.15:06:03Autor: Anonim
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Skopiuj je baranie

#27Dzień 30-7-2006godz.19:47:08Autor: B4mbus
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   No nareszcie to znalazle tego wlasnei szukalem:) mialem kiedys to na kasecie ale mi sie skasowalo nie ma ktos z was linka z kad by to mozna bylo sciagnac?? chociaz czesc mp3 :D
   Jak cos to umiescie linka tutaj albo pisac naa GG 642953(siedze na niewidoku) :P :) Z gory thx :D

#28Dzień 19-8-2006godz.22:28:12Autor: Kolega
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Aneta widzisz ja tutaj napisałem

#29Dzień 19-8-2006godz.22:31:47Autor: Kolezanka
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Jaki z ciebie debil jest ty damianie skibisnski

#30Dzień 19-8-2006godz.22:33:33Autor: Kolega
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Aneta augóścik to ta co to napisała to u góry!!

#31Dzień 19-8-2006godz.22:36:11Autor: Kolega
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Aneta augóscik to u góry pisała

#32Dzień 22-8-2006godz.14:00:12Autor: Kisiel
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Ale dałeś ciała 83.16.123.114

#33Dzień 23-8-2006godz.07:26:57Autor: Kisiel/Icon
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   No i na NorthParty THE FINAL VERSION 10.0, poszły live słowa piosenek:
   1. agnieszka
   2. bierze mi do ust.
   Szkoda że sid karaoke był słabo przygotowany, za mało piosenek, co pewnie nie było złą wolą siddera. Może next time będą midy co???? Tego to mam qupe.

#34Dzień 23-8-2006godz.16:29:09Autor: Reiter
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   To teraz ja już się domyślam, kto się tutaj wpisywał :-) Bez wątpienia jest to najczęściej oglądana rubryka w magazynie, co widać po powyższym zainteresowaniu hihihi.

#35Dzień 3-9-2006godz.14:09:03Autor: Paula`
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   No fajne ;D

#36Dzień 22-10-2006godz.19:17:36Autor: Kinga
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Zajebiste dawo tego szukalam i nie moglam znalesc:):);)

#37Dzień 18-3-2007godz.10:39:51Autor: JUZIO ;)
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Kutasolina

#38Dzień 17-8-2007godz.11:09:13Autor: Ola1704
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Zajebiste są te piosenki

#39Dzień 21-1-2008godz.18:09:07Autor: Madziolza
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Zajebiste teksty ;)

#40Dzień 10-2-2008godz.18:51:19Autor: Duśka
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Piosenki dla nimfomanek xD hehe

#41Dzień 4-6-2008godz.08:22:43Autor: Ark
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Ale to wszystko jest chore. Naoglądaliście się pornoli i potem wymyślacie durne tekty - zionie z nich brakiem szacunku do kobiet, a kobieta to nie kurwa do rżnięcia - widać nie znacie życia, albo ktoś was mocno skrzywdził i macie zły obraz rzeczywistości...

#42Dzień 26-6-2008godz.19:08:41Autor: Aha
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   No cóż przeceniasz troszkę autorów stronki.. oni tych textów nie wymyślili.

#43Dzień 6-11-2008godz.15:04:19Autor: Patus
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Moj kumpel w klasie non stop to spiewa xD

#44Dzień 14-11-2008godz.21:20:09Autor: Ewer
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   DJ Łysy Rulez

#45Dzień 25-1-2009godz.23:45:57Autor: Lolek:(
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Siema mam takie putanie miałem te piosenki i inne na płycie niema juz nikt ich??? jak by co pisac gg 159005:P bendzie heepy z gory dZIex

#46Dzień 17-10-2009godz.12:46:09Autor: Anais
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   To ma być śmieszne? Raczej żałosne. Te teksty napisała banda kompletnie niedojrzałych ludzi myślących, ze są wspaniali i nikt im nie podskoczy. Każda szanująca się dziewczyna powinna strzelić z liścia jakiegokolwiek śpiewająco tak osoba. Wszystkie te teksty napisali zapewne chłopcy mijani szerokim łukiem przez wszystkie panny i w ten sposób chcieli się wyżyć. Gratuluję słabego gustu każdej osobie której podobają się te pseudo piosenki. Nic nie jest takim demotywatorem jak pokolenie disco-polo.

#47Dzień 5-12-2009godz.19:16:02Autor: Anonim
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Co za kurwy i pedały na tym świecie i na necie się spotkały

#48Dzień 17-6-2010godz.09:03:40Autor: Kamilmkubiak
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Przypominają mi sie stare przeboje

#49Dzień 4-8-2010godz.02:10:19Autor: Wicio
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Ale amorale - szmbonurki najwyzszej marki

#50Dzień 27-12-2010godz.12:16:55Autor: MaDzIalEnA :dd
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Kocham te nuty!!
   Pragnę osobiście poznać autorów tych kawałków :dd

#51Dzień 29-5-2016godz.17:18:59Autor: Dawidek98
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   DJ Łysy zawsze będzie popularniejszy od Gangu Albanii...

Instrukcja używania systemu komentarzy    

 1. W polu "Podpisz się" umieszczasz swoje Imię, Nazwisko albo Pseudonim używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp.
  Tagi HTML są nieaktywne.
 2.    
 3. W polu "Wpisz treść" umieszczasz komentarz używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp. Klawisz ENTER tworzy nowy akapit.
  Tagi HTML są aktywne. Możesz:

 4.    Możliwość:

  Komenda:

  Przykład:

     a.   Pogrubić tekst: <B></B> Pogrubiony
     b.   Pochylić tekst: <I></I> Pochylony
     c.   Podkreślić tekst: <U></U> Podkreślony
     d.   Stworzyć indeks górny: <SUP></SUP> Indeks górny
     e.   Stworzyć indeks dolny: <SUB></SUB> Indeks dolny
      f.   Użyć czcionki maszynowej: <TT></TT> Czcionka maszynowa


  Adresy URL wpisujemy w postaci http://nazwastrony.pl, ftp://nazwastrony.pl.
  Adresy email wpisujemy w postaci nazwa@nazwa.pl.
  Adresy Gadu-Gadu wpisujemy w postaci gg:1234567 (bez spacji).

  Proszę pamiętać o domykaniu otwartych tagów.
  Przed naciśnięciem przycisku Komentuj, zaznacz checkboks przy jego prawym boku.

Podpisz się:

Wpisz treść:

   wyślij mój komentarz    ukryj mój adres IP