STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...(2)
(2)
(2)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
STREFA C= 


KABLE I PRZYSTAWKIKabel XM1541 multitask

Opis

   Kabel XM1541 multitask jest kablem szeregowym, który łączy stacje dysków Commodore do portu równoległego w PC. Jest on substytutem dla kabla X1541 cable i został zaprojektowany do pracy we wszystkich trybach pracy wszystkich portów równoległych płyt głównych PC, przeczytaj też ważną informacje o pewnych wyjątkach. Jest on kompatybilny z wszystkimi portami równoległymi i ze wszystkimi stacjami Commodore i klonami, które zazwyczaj są wyposażone w port szeregowy. Kabel ten różni się od kabla XE1541 extended cable tylko jedną parą przewodów.

Wymagany sprzęt

   W celu użycia tego kabla będzie potrzebny następujący sprzęt:

  • Komputer PC z portem równoległym
  • Stacja dysków Commodore 1541, 1570, 1571 lub 1581 lub jakakolwiek inna stacja Commodore lub jej klon wyposażony w port szeregowy

Wymagane oprogramowanie

   Niżej wymienione oprogramowanie obsługuje ten typ kabla:

Ważne informacje

  • Nie pozwól, aby nazwa "XM1541" zmyliła Cię. Ten kabel działa z wszystkimi rodzajami stacji Commodore, które tylko mają port szeregowy, a nie tylko z 1541.
  • Odkryliśmy, że kabel może mieć pewne problemy z współpracą z komputerami PC, które są wyposażone w płyty główne ASUS P5A(-B) i niektórymi laptopami. Jeśli zamierzasz używać takich komputerów PC, to skorzystaj z kabla aktywnego XA1541 active cable.

Konstrukcja

   Szczegóły dotyczące budowy kabla można znaleźć na construction page.

   Jeśli masz już kabel X1541 cable, to możliwa jest jego transformacja, szczegóły są na stronie construction page.

   Jeśli masz już gotowy kabel rozszerzony XE1541 extended cable, to możesz go także przekształcić, szczegóły znajdziesz na construction page.

W użyciu

   Podłącz koniec kabla z wtykiem szeregowym do portu szeregowego w stacji Commodore. Drugi koniec kabla z wtykiem równoległym podłącz do portu równoległego w PC.

Prawa autorskie

   Kabel rozszerzony XM1541 © Michael Klein i Nicolas Welte, 2000. Jeśli wyprodukujesz i sprzedasz kable lub przejściówki, które będą zgodne z tymi, to jesteś zobowiązany do podania w prawach autorskich twórców pierwowzoru, czyli właścicieli praw autorskich. Jeśli Twoja przejściówka jest zbudowana na podstawie drukowanego tu schematu, to musisz również stworzyć kompletny wizerunek (układ) dostępny w formacie i rozdzielczości, które nadawać się będą do wysokiej jakości reprodukcji.

Contact | Copyright and license | Recent updatesTłumaczył:
Data realizacji:
Data publikacji:
Data modyfikacji:
Pierwsza publikacja:Thorgal (Apidya)
5-12.2002
27.5.2003
-
Filety on-line