STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Budujemy carty ...
Sampler do c-6 ...
Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...

(36)
(17)
(3)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
SCENA 


REAKCJE   Tu mieszczą się wszystkie zapiski, komentarze, jakie otrzymujemy do redakcji, na temat naszej działalności. Także te zebrane z naszych votek papierowych.

   Reakcje możesz dodać, klikając na kopercie. Tam znajdziesz miejsce, gdzie możesz je wpisać i dostarczyć do redakcji.


[WY:]   Mam nadzieję, że magazyn ujrzy światło dzienne i będzie szybko działał, wyglądał ładnie i teksty na poziomie.

Fenek/Arise/Dsp.

[MY:]   My także żywimy takie nadzieje. Dzięki za reakcję.

Frazes

[WY:]   Według mnie skopany pomysł z tą votką. Nie starczy dać POP, ROCK i inne, bo nie tylko takiej muzy ludzie słuchają. A że ROCK'a ja pi***le to nie głosuję. Dajcie chociaż coś z techno, elektroniczna czy "HITY", bo inaczej sobie odpuszczę głosowanie (już chyba sobie odpuściłem :) ).

Luc/Axe.

[MY:]   W ostatnim czasie dostaliśmy niewiele głosów związanych z tematem muzyka. Z tego względu wycofujemy się z prowadzenia tego typu notowań.

Reiter

[WY:]   Przejżałem tą stronę z magazynem, ale niestety nic ciekawego nie znalazłem, życzę powodzenia kolegom.

Skyscraper/Exon/Skylight.

[MY:]   Bardzo kolega nam schlebia. Widzę, że nie brak Wam humoru :) A tak na poważnie polecam zaglądanie tutaj co jakiś czas. Magazyn dopiero się buduje, nawiązujemy kontakty z nowymi redaktorami, będą więc wkrótce materiały interesujące.

Reiter

[WY:]   Powodzenia z wydawaniem maga. Vote-sheet nawet fajnie jest zrobiony.

Viper/Lasser/Neax.

[MY:]   No i proszę, mamy kolejny głos poparcia. Bardzo Wam dziękujemy i BŁAGAMY o jeszcze.

Reiter

[WY:]   "Filety"? Pomysł ciekawy. Mam tylko nadzieję, że zbyt długo nie będę musiała czekać na jego wydanie oraz że magazyn nie "upadnie" po pierwszym numerze! Życzę wam sukcesów, ciekawych pomysłów i jak najmniej standardów.

Pozdrawiam Cobra z Fraction czyli KAŚKA

[MY:]   Dzięki za miłe słowa. Jak widzisz magazyn już działa, a liczba artykułów stale się powiększa i to się długo nie zmieni. Jeśli zaś chodzi o twoją uwagę, że w rubryce "wypełnił" "zapomnieliśmy o dziewczynach", to spieszę z wyjaśnieniem, że na oryginalnej papierowej votce panie są uwzględnione. Jeżeli w wersji "on-line", którą dostałaś tego nie ma (a nie ma), to jest to wina spreader`a. W imieniu Spider`a przepraszam żeńską część sceny za to niedopatrzenie.

Frazes

[WY:]   Jedną z większych wad tej strony jest bardzo rzadkie odświeżanie wiadomosci. Raz na miesiąc lub rzadziej to trochę za mało, jak dla mnie. Poza tym ruszyły nieaktywne dotychczas działy - mam nadzieję, że również będą tam nowości w miarę upływu czasu (tylko nie każcie mi czekac do zimy). Wg mnie najciekawsze działy to: Sprzęt, Programowanie (dopiero co się uaktywniło), Strefa C= oraz Multimedia. Na uwage zasługuje Wywiad z Ramosem.
   Pozdrowienia dla Redakcji i Czytelnikow.

Cobra z Fraction.

[MY:]   Bardzo się cieszę, że padło tutaj to pytanie, ponieważ zgadzam się z tą opinią. Co dociekliwsi czytelnicy zauważyli, że nowe informacje i artykuły wprowadzamy średnio co 2-3 tygodnie. O tym wszystkim szczegółowo informujemy na łamach w rubryce "Co nowego" oraz przez listę mailową. Nie ukrywam, że czasem zdarzają się poślizgi, ale nie przekraczają one 1 miesiąca. Cóż, jak informowaliśmy, "Filety" powstają również dzięki Waszej pomocy. Jeśli otrzymujemy materiały, które nadają się do opublikowania, wyświetlamy je. Jeśli zaś dostajemy ich mniej, opracowujemy sami artykuły. Jakby jednak nie patrzeć, nie rozpieszczacie nas i zwykle to my przejmujemy inicjatywę. Wracając do dalszej części reakcji - ogromnie się cieszę, że przypadły Tobie do gustu opisywane działy. Będziemy dalej je rozwijać, a także wprowadzać nowe w miarę konieczności. Pozdrawiamy również gorąco.

Reiter

[WY:]   Strona jest spoko. Szkoda tylko, że zapomniano o użytkownikach HTML. Nie każdy ma w swoim browserze PHP.

Kiler/Apidya.

[MY:]   Tak, robimy co w naszej mocy, aby strona była spoko. Mamy nadzieję, iż to co do tej pory serwujemy spotyka się z pozytywnym odbiorem. Prawdopodobnie jesteśmy w chwili obecnej jedynym polskim magazynem podobnym do tych, jakie znacie z dyskietkowych wydań, a na pewno regularnie ukazującym się. Różni nas jedynie forma podawania informacji - tutaj jest to realizowane za sprawą internetu. Co do drugiej części reakcji, odpowiadam, że nie trzeba dysponować żadnymi narzędziami typu PHP, jeśli magazyn jest przeglądany "na żywo", będąc w internecie. Oczywiście tak jest w przypadku dysponowania połączeniem przez komputer PC. Dla pozostałych platform, jeśli zaistnieją problemy z odbiorem, polecamy inne rozwiązanie. Można zamówić płytę kompaktową, która zawiera wydanie off-line magazynu oraz inne interesujące składniki. Przygotowane wydanie kompaktowe nie sprawia wymienionych przez Ciebie problemów. Więcej informacji o tej ofercie jest umieszczonych na górze strony - link "Płyta CD".

Reiter

[WY:]   Witam. O tej stronce dowiedziałem się ze strony C64 Power, którą jedynie przeglądam. Chciałem dodać i tą stronkę do stałego przeglądania, ale w dziale Literatura napotkałem na problem ze ściągnięciem pliku powyżej 256kB. Po prostu, po pewnym czasie ściąganie się urywa. Korzystam z modemu i to narazie jest jedyna strona z takimi problemami. Pozdrawiam.

Hobek.

[MY:]   Witam również. Czujemy się docenieni tym, że Czytelnik zaufał nam i znalazł dla siebie coś interesującego. Problem, który zaistniał może być powodem właśnie korzystania z łącza przez modem. Wszystko zależy od jakości linii telefonicznych, pory dnia i aktualnego obciążenia serwerów pośredniczących. Należałoby spróbować o innej porze wykonać to połączenie. Proszę też doinstalować oprogramowanie wspomagające ściąganie danych, przykładowe nazwy takich programów : Download Accelerator Plus (DAP), GetRight. To powinno rozwiązać problem. W razie dalszych trudności, skontaktuj się ponownie z nami, coś poradzimy.

Reiter

[WY:]   Serwis spoko, ale przeginacie z tym serwisem popup, który się pojawia po każdym kliknięciu. Zróbcie to tak, aby ten serwis wskakiwał tylko przy pierwszym wejściu. Pozdrawiam.

Zeus.

[MY:]   Cześć. Nasz usługodawca celowo wprowadził ten element, aby oglądać tą reklamę. Zdaję sobie sprawę, że jest to uciążliwe, ale to są koszty, jakie musimy ponieść, byśmy mogli funkcjonować w obecnej chwili. Myślimy nad przenosinamy, nad czym pracuje nasz kolega redakcyjny - Spider. Jeśli ta reklama jest nazbyt denerwująca, polecam następujące wyjście. Przy pierwszym pojawieniu się jej, proszę zaczekać na zakończenie ładowania tej strony lub można przerwać jej ładowanie poprzez naciśnięcie na guzik ZATRZYMAJ (STOP) w Twojej przeglądarce. Zminimalizuj to okienko i nie przejmuj się jego obecnością. Pamiętaj, że nie możesz jego zamknąć, ponieważ za moment znów się uruchomi. Zminimalizowane okienko nie będzie przeszkadzało podczas eksploracji magazynu, a w chwili, gdy zdecydujesz opuścić magazyn - zamknij obydwa okna przeglądarki.

Reiter

[WY:]   Wy w ogóle te chartsy prowadzicie ?

Blemish/Voodoo/Draco/Clochard.

[MY:]   Oczywiście, że prowadzimy ;)

Kiler

[MY:]   Chartsy działają przez cały czas. Powstają na podstawie Waszych głosów, a nie naszych wróżeń z fusów :) Możecie, więc głosować do upadłego i my te wszystkie głosy później do upadłego liczymy, popijając dziesiątą kawą. Wyświetlamy wyniki po zebraniu jakiejś konkretnej liczby wotek.

Reiter

[WY:]   Za mała votka :] Ja bym dał więcej pozycji do głosowania w niektórych rubrykach, np. Muzyk :]

Murdock/Tropyx/Draco.

[MY:]   Nie ma sprawy, jeśli komuś jeszcze brakuje miejsca, to niech skorzysta z czystej kartki papieru i zepnie ją zszywaczem z wotką magazynu (niech to będzie wtedy logicznie opisane, byśmy się połapali co do czego przyporządkować). Pragnę zauważyć, że pozostawiliśmy Wam wolną rękę; możecie dopisywać swoje własne kategorie. Tak, więc full luz. Mam nadzieję, że podzielicie się swymi sugestiami osobistymi (wow!).

Reiter

[WY:]   C64 rulez. To jest klimat po prostu ... Pc jest drętwy.

Murdock/Tropyx/Draco.

[MY:]   Oczywiście, popieramy Ciebie całą tu zgromadzoną naszą redakcją.

ReiterProwadzi:
Data realizacji:
Data publikacji:
Data modyfikacji:
Pierwsza publikacja:Spider (Apidya)
-
1.12.2000
10.2.2004
Filety on-line